Nurkowanie w Morzu Czerwonym to świetny sposób na relaks, gdy w głowie kreci się od nadmiaru starożytnych zabytków. Można cieszyć się widokiem egzotycznych ryb i innych podmorskich stworzeń pływających wokół raf koralowych. Woda jest ciepła przez cały rok, zawsze świeci słońce, a morska bryza przy największym upale może zmienić się w silny wiatr.

Nie trzeba być wyjątkowo wysportowanym aby nauczyć się nurkować. Nie jest także wymagana (dla początkujących ) umiejętność pływania. Obecnie kładzie się nacisk na rekreacyjne aspekty tego sportu, nie mniej jednak zdrowy rozsadek jest priorytetem.

Zapraszam wszystkich chętnych!! Nie tylko doświadczonych nurków, ale i osoby, które nigdy nie zetknęły się z tym sportem, do podziwiania podwodnego świata. Miejsca, które chciałbym Państwu pokazać z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń ! Program całodniowej wycieczki przygotowany jest w sposób, który spełni najskrytsze Wasze oczekiwania. Zapewniam, że nurkowanie ze mną zadowoli najbardziej wymagających członków rodziny i przyjaciół! Miła atmosfera w połączeniu z moim doświadczeniem i profesjonalizmem, zapewni Państwu bezpieczeństwo i wygodę.

Wszystko to sprawi, że przeżyjecie największą i najpiękniejszą przygodę w życiu!!